Objednávky a informace
491 541 436
Díky unikátnímu systému Soda Power, jehož působení změkčuje vodu, odstraňuje Sidolux univerzální čisticí prostředek velmi rychle nečistoty z povrchu. Produkt můžete bez obav použít na čištění veškerých omyvatelných povrchů, jako jsou podlahy, desky stolů či květináče.
Rotter - klasický ležák v nefiltrované podobě, za studena chmelený s vůní a chutí amerického chmele (žatecký poloranný červeňák a americká Citra)
Na objednání: u nás do 3-7 praco
50 Kč
Benediktin - klasický český ležák v nefiltrované podobě s nasládlou plnou chutí, chmelený žateckým chmelem (žatecký poloranný červeňák)
Na objednání: u nás do 3-7 praco
50 Kč
Bitter - extra chmelené výčepní pivo v nefiltrované podobě s vysokou hořkostí, chmelené dvěma druhy českých chmelů (Sládek a žatecký poloranný červeňák)
Na objednání: u nás do 3-7 praco
50 Kč
Vaše dotazy zodpoví: |
![]() |
David Vávra |
Napište nám |